Kiinteistönvälitys

Joanna Kmoch-Kuglasz

Senior Real Estate Broker · Warszawa

Przez ponad 20 lat zbierałam swoje doświadczenie w usługach finansowych. Praca na samodzielnym stanowisku nauczyła mnie systematyczności, a zarazem elastyczności w kontakcie z Klientem. Współpraca z Rive jest dla mnie możliwością rozwoju i pracy w zespole. Uwielbiam poznawać nowe osoby, rozmawiać, a przede wszystkim słuchać ludzi. Pasjonuje mnie taniec,podróże i dobra książka.

Genowefa

Moje mieszkanie wymagało specyficznego podejścia. W starym budynku ceny zawsze będą niższe, a ja miałam wnętrze wykończone w najwyższym standardzie. Pani Joanna fachowo wyceniła moje mieszkanie i udało jej się znaleźć kupca, który zaoferował tyle, ile chciałam. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do Pani Joanny i że tak sprawnie przebiegła cała transakcja. Ogromne podziękowania!

5/5

Lidia

Dziękuję z całego serca! Bardzo się obawiałam, czy moje mieszkanie sprzeda się w dobrej cenie, a jednak udało się! Pani Joanna stanęła na wysokości zadania. Dzięki temu, że mocno udziela się na Facebooku i Instagramie, szybko znalazłyśmy klienta. Zajęła się też całą stroną formalną i pomogła mi zgromadzić wszystkie niezbędne dokumenty. Szczerze i gorąco polecam!

5/5

Katarzyna

Dzięki firmie Kodit.io i Pani Joannie sprzedałam moje mieszkanie w jeden miesiąc! Jestem bardz pozytywnie zaskoczona, a przede wszystkim zadowolona, że nie musiałam praktycznie niczym się zajmować. Pani Joanna od początku do końca zaopiekowała się wszystkim, nawet załatwieniem formalności. Ja tylko przyszłam do notariusza i podpisałam akt. Bardzo profesjonalna pomoc. Polecam i dziękuję!

5/5