Kamil Czarniecki

Real Estate Broker · Warszawa

Z branżą nieruchomości związany jestem od dwóch lat. Jako pośrednik na rynku nieruchomości przeprowadzałem moich Klientów przez proces kupna i sprzedaży ich mieszkań w Warszawie i okolicach. Od lat związany jestem z handlem, prowadząc własny biznes oraz z branżą gastronomi. Uruchamiałem i koordynowałem pracę w kilku warszawskich restauracjach. Jestem perfekcjonistą, w mojej pracy stawiam na profesjonalizm, rzetelność i bezpieczeństwo moich Klientów. Pasjonuję się motoryzacją, muzyką i rynkiem kryptowalut. W wolnym czasie jestem trenerem personalnym.

Paula

Bardzo dziękuję Panu Kamilowi za opiekę nad sprzedażą mojego mieszkania. Pan Kamil już na pierwszym spotkaniu zrobił na mnie wrażenie profesjonalnie przygotowanego do powierzonego zadania. I tak było w istocie. Przez cały proces sprzedażowy Pan Kamil pomagał i doradzał, także w momencie trudnych decyzji podczas negocjacji. A na koniec zajął się wszystkimi możliwymi formalnościami. Pełen profesjonalizm!

5/5

Grzegorz

Szczerze polecam usługi firmy Kodit.io. Najpierw pomogli odpowiednio wycenić mieszkanie, potem zajęli się promocją, a na koniec ssprzedażą i dokumentami. Naszą transakcją opiekował się agent Kamil i jestem bardzo zadowolony z jego pracy. Jeśli jeszcze kiedykolwiek będziemy potrzebowali pomocy przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości, na pewno zadzwonię do Pana Kamila i powierzę transakcję firmie z Finlandii.

5/5

Małgorzata

Super obsługa! Jestem bardzo zadowolona i przede wszystkim usatysfakcjonowana z tego powodu, że udało się osiągnąć zamierzoną cenę sprzedaży. Kupującego znaleźliśmy po dwóch miesiącach i Pan Kamil bardzo rzetelnie przeprwadził cały proces negocjacji. Był także pomocny przy wszystkich etapach formalności związanych z transakcją. Polecam!

5/5