Real Estate Agents

Jolanta Więzik

Real Estate Broker · Warszawa

Dzięki ukończonym studiom na Wydziale Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego oraz kilkuletniej pracy w Wydziale Gospodarowania Nieruchomościami Urzędu Miasta bardzo dobrze poruszam się w meandrach polskich przepisów. Ponad dziesięć ostatnich lat mojej kariery zawodowej to praca jako pośrednik nieruchomości rynku mieszkaniowego i specjalista ds. finalizacji transakcji. Nieustanne dążenie do szybkiego i przede wszystkim bezpiecznego pod względem prawnym przeprowadzenia transakcji stało się moją dewizą i marką osobistą.

Warszawa to obecnie jeden z najbardziej wymagających rynków nieruchomości w Polsce. Procesy sprzedażowe mogą przeciągać się miesiącami, jeśli nie są właściwie koordynowane przez doświadczonych ekspertów. W Rive współpracuję z najlepszymi w branży. Nasza firma pozytywnie odpowiedziała na postępujące procesy cyfryzacji kolejnych dziedzin biznesu i jako pierwsza zaadoptowała nowoczesne rozwiązania IT do obsługi rynku nieruchomości. Pozwala mi to być jeszcze bardziej efektywna i skuteczna w obsłudze naszych Klientów.

Wolne chwile to dobra książka i podróże z rodziną.

Monika

Dziękuję za tak miłą, rzetelną i profesjonalną obsługę mojej transakacji. Przyznam, że trochę się bałam tej sprzedaży, bo chodziło o duże pieniądze i bałam się, że stracę. Ale Pani Jola wynegocjowała bardz dobrą cenę końcową i jestem w pełni usatysfakcjonowana. Polecam!

5/5

Bogusław

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Kodit.io. Kompleksowa i profesjonalna obsługa i opieka całego procesu sprzedaży nieruchomości. Pani Jolanta, która się nami opiekowała, przeprowadziła cały proces od początku do końca profesjonalnie. Miała swój plan na sprzedaż i odniosła sukces. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy gorąco!

5/5

Renata

Firma Kodit.io to profesjonaliści. Widać to było w całym procesie. Od home stagingu i zdjęć, po prezentacje i finalizację sprzedaży. Agentka, która się nami opiekowała przeprowadziła cały proces sprawnie i wiedzieliśmy, że wszystko przebiega tak, jak powinno, a co najważniejsze cena końcowa była wyższa niż się wcześniej spodziewaliśmy. To zasługa Pani Jolanty. Dziękujemy!

5/5