Real Estate Agents

Jacek Cesarski

Real Estate Broker · Warszawa

Mam na imię Jacek, mam 36 lat. Całe moje życie zawodowe zajmuję się sprzedażą. Praca z Klientami jest dla mnie motorem napędowym i nie wyobrażam sobie życia bez kontaktu z drugim człowiekiem. Pracowałem w różnych branżach m.in. finansowej, medycznej, optycznej, ale wszędzie moje obowiązki były związane z kontaktem i obsługą Klienta. Budowanie długotrwałych relacji było, jest i będzie najważniejsze. Lubię nowe wyzwania, dlatego też postanowiłem skupić się na sprzedaży nieruchomości. Dołączyłem do Rive, ponieważ bardzo cenię elastyczny czas pracy oraz chciałabym rozwijać się razem z silnym, młodym Zespołem. Wiem, że mogę się wiele nauczyć ale też mogę wnieść / dać dużo od siebie. Moją pasją są sztuki walki (samoobrona) oraz jazda na rowerze. Uwielbiam kabarety i Stand Up.

Marianna

Bardzo dziękuję Panu Jackowi, który bardzo szybko i profesjonalnie zajął się sprzedażą mojego mieszkania. Od początku do końca czułam się zaopiekowana, a cała transakcja przebiegała zgodnie z omówionym wcześniej planem. Jestem wdzięczna, że w tak trudnym momencie, jakim jest sprzedaż nieruchomości, agent czuwał nad bezpieczeństwem całego procesu.

5/5

Jadwiga

Firma Kodit i Pan Jacek Cesarski mają u mnie duży plus za profesjonalne podejście do klienta i sprawną obsługę całego procesu sprzedaży mieszkania. Było to dla mnie ogromnie stresujące wydarzenie, ale wiedziałam, że jestem w dobrych rękach i wszystko zostanie przeprowadzone zgodnie z prawem i nie będzie żadnych niespodzianek. Polecam zdecydowanie!

5/5

Maria

Razem z córką zdecydowałyśmy się sprzedać nasze mieszkanie. Mieliśmy wiele ofert współpracy. Zdecydowałyśmy się na Kodit ale tylko dlatego, że przedstawiciel Pan Jacek przekonał Nas do siebie swoją naturalnością, ciepłem i szczerością. W krótkim czasie Pan Jacek znalazł dla Nas Klienta. Bałyśmy się całej transakcji ale na każdym etapie czułyśmy opiekę ze strony Agenta. Wszystko przebiegło sprawnie, bez problemów za co jesteśmy bardzo wdzięczne. Polecamy firmę ale w szczególności współpracę z Panem Jackiem Cesarskim. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.

5/5