Żwirki i Wigury 53

Warsaw · , 02-091

19.1 m² · 1 room · Floor 4/10 · Apartment

No longer available

This apartment has already found its happy new owners. Scroll down to see more apartments.

Niedrogie mieszkanie na Ochocie przy Warszawskim Uniwersytecie Medycznym

Na sprzedaż mieszkanie w pobliżu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego - 2 min pieszo. Niewielka powierzchnia 19.10 m2 pozwala uzyskać dobrą cenę mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, oraz ograniczyć czas i koszty odświeżenia lub remontu, adaptacji do Twoich potrzeb. Mieszkanie znajduje się na Rakowcu (Ochota) przy ulicy Żwirki i Wigury. W pobliżu, oprócz WUM, znajdują się: Pola Mokotowskie, Park Szczęśliwicki, SGH, Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne. Doskonała komunikacja z centrum miasta oraz z lotniskiem Chopina.

Na nieruchomość składają się: pokój, aneks kuchenny, przedpokój i łazienka. Wymienione zostały instalacja centralnego ogrzewania oraz gazowa. Kierunek okna: wschód-południe, piękny widok na park. Budynek w dobrym stanie, w tym roku został ocieplony, nowa elewacja bloku.

Mieszkanie idealne dla studenta / studentki lub każdego na dobry start w samodzielne życie w Warszawie. Atrakcyjna lokalizacja i cena, niewielka powierzchnia, a więc i inwestycja w adaptację. Jednocześnie kawalerka jest doskonałą lokatą kapitału.

Czynsz w wysokości 212,96 zł jest miesięcznym wymiarem opłat na miesiąc Grudzień 2022 (Informacja od WSM Rakowiec)

Zapraszam do kontaktu i na prezentację mieszkania.

Features

Elevator

Central heating

Location

Żwirki i Wigury 53, 02-091 Warsaw ·

Good transportation connections

No longer available

This apartment has already found its happy new owners. Scroll down to see more apartments.