Ostrobramska 128

Warsaw · Praga Południe, 04-193

49 m² · 2 rooms · Floor 4/4 · Apartment

No longer available

This apartment has already found its happy new owners. Scroll down to see more apartments.

BARDZO WIDNE I SŁONECZNE MIESZKANIE 2 POKOJOWE UL. OSTROBRAMSKA

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 49,10 m2 znajdujące się na warszawskim Grochowie przy ul. Ostrobramskiej na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku z 1990 roku – brak windy.

Mieszkanie jest po remoncie gotowe do zamieszkania. Kuchnia w pełni wyposażona we wszystkie sprzęty (kuchnia elektryczna, piekarnik, lodówka, zmywarka). Łazienka również w pełni wyposażona i gotowa do eksploatacji. W mieszkaniu są zamontowane 2 duże szafy wnękowe, jedna w przedpokoju a druga w sypialni.

Powierzchnia mieszkania składa się z :

salon

kuchnia

sypialnia

łazienka z wanną i toaletą

przedpokój

Ekspozycja mieszkania na stronę wschodnią oraz południową.

Niesamowity efekt naturalnego doświetlenia mieszkania daje potrójne duże okno balkonowe w salonie. Do mieszkania należy komórka lokatorska zawarta w podanej cenie mieszkania.

Bardzo dobra lokalizacja mieszkania, do centrum środkami lokomocji jedzie się nie dłużej niż 20 minut a zarazem jest ciche i komfortowe. W bliskiej okolicy znajdują się wszelkie instytucje potrzebne do codziennego życia (szkoła, przedszkole, bank, sklepy, CH Promenada, bazar pod Uniwersamem, plac zabaw, etc.)

Blok jest zadbany, klatka czysta (3 lokale na piętrze), wymienione piony ciepłej i zimnej wody oraz centralne ogrzewanie.

Forma własności – mieszkanie spółdzielcze własnościowe bez KW, sprzedający dysponuje oświadczeniem o braku przeciwwskazań do wyrobienia KW (grunty uregulowane).

Zapraszam do kontaktu oraz prezentacji mieszkania.

Mariusz Sadowski

539 090 852

Features

Balconies

Equiped kitchen

Furnished

Sports area

Storage room

Location

Ostrobramska 128, 04-193 Warsaw · Praga Południe

Good transportation connections

No longer available

This apartment has already found its happy new owners. Scroll down to see more apartments.