Marcina Kasprzaka 31 B

Warsaw · Wola, 01-234

43 m² · 2 rooms · Floor 2/8 · Apartment

No longer available

This apartment has already found its happy new owners. Scroll down to see more apartments.

Apartament 43 m2, BLISKA WOLA

Przedstawiam Państwu na sprzedaż narożny (płn - zach) apartament na Bliskiej Woli o pow. 43 m2,

Apartament składa się z::

- salonu + kuchni otwartej na salon - łącznie pow. 24,04 m2

- sypialni o pow.9,43 m2

- łazienki o pow.3,63 m2

- hallu o pow. 5,85 m2.

OPIS:

Apartament o wysokości ponad 2,7 m jest zadbany i został wykończony według projektu przygotowanego przez projektanta wnętrz.

Podłoga w apartamencie jest drewniana. Ściany wykończone tynkiem strukturalnym (beton), cegłą, farbami wysokiej jakości - zmywalnymi i o właściwościach kredowo-magnetycznych.

Meble zostały przygotowane na wymiar, aby optymalnie wykorzystać powierzchnię, dzięki temu jest bardzo dużo miejsca do przechowywania. Dodatkowo designerskie elementy w mieszkaniu (np. "ukryte" drzwi do łazienki zlicowane i w tym samym kolorze co ściana, lustro w hallu od podłogi do sufitu, nowoczesny stylowy grzejnik w salonie) sprawiają, że mieszkanie jest jeszcze bardziej atrakcyjne.

Pomiędzy kuchnią i salonem została wyznaczona strefa jadalniana, która zmieści duży stół, więc całość świetnie sprawdza się w rodzinie.

Apartament posiada duży balkon o pow. 16,48 m2, na który jest wyjście z salonu jak i sypialni.

Widok z salonu jest na teren rekreacyjny osiedla, gdzie znajdują się m.in. siłownia zewnętrzna, zielone boisko, stoły do gry w szachy, ławeczki, latem działają w tej części podświetlone fontanny.

Dzięki przestrzeni między budynkami i narożnemu układowi, w apartamencie jest jasno przez cały dzień. W budynku znajduje się ochrona.

Mieszkanie jest wyposażone w AGD (lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna, zmywarka, pralka) i wideofon, dzięki któremu widzimy kto wchodzi do budynku. Istnieje też możliwość pozostawienia ruchomych mebli po uzgodnieniu z właścicielem.

Mieszkanie jest własnościowe z KW. Lokal został przekształcony z użytkowania wieczystego, którym objęte jest całe osiedle, we własność więc odpada coroczna opłata w wysokości kilkaset złotych.

LOKAZLIZACJA:

W pobliżu dostępne są liczne sklepy, szkoła, przedszkole, fitness. Osiedle bardzo dobrze skomunikowane na Bliskiej Woli. Dojazd do Centrum, Bielan, Bemowa, Mokotów licznymi liniami autobusowymi i tramwajowymi.

DODATKOWO:

Dodatkowo możliwe jest dokupienie miejsca postojowego w garażu na poziomie -1 oraz komórki lokatorkiej około 4m2 w oddzielnym zamykanym pomieszczeniu na tym samym poziomie. Garaż jest bardzo dobrze zlokalizowany, ponieważ ma wyjątkowo dwie bramy po przeciwległych stronach budynku, co umożliwia wyjazd z osiedla bezpośrednio na trzy ulice: M. Kasprzaka, Ordona i Al. Prymasa Tysiąclecia. Cena za całość wynosi 80 000 zł.

Serdecznie zapraszam na prezentację apartamentu:

Kontakt :

Marzena Pergol

tel. 538 184 287

Features

Balconies

Elevator

Equiped kitchen

Furnished

Garage

Gym

New build

North/West orientation

Pet friendly

Security

Sports area

Storage room

Location

Marcina Kasprzaka 31 B, 01-234 Warsaw · Wola

Good transportation connections

Excellent nearby services

No longer available

This apartment has already found its happy new owners. Scroll down to see more apartments.