Jana III Sobieskiego 109

Warsaw · Mokotów, 00-730

47.79 m² · 2 rooms · Floor 0/3 · Apartment

Debt-free sales price

615 000

12 869 /m²

Sobieskiego 109, 48m2, ustawne, widne, gotowe do zamieszkania

Do sprzedania bardzo ustawne mieszkanie na dolnym Mokotowie o metrażu 47,89m2. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 3 piętrowym bloku z 1963 roku.

Mieszkanie jest w stanie dobrym, na podłodze ładna i dobrze utrzymana podłoga z drewnianej klepki. Ściany wygładzone i pomalowane na biało. Łazienka oraz kuchnia bez problemu może dalej służyć jeszcze wiele lat i np. pod wynajem sprawdzi się bardzo dobrze natomiast trzeba mieć na uwadze że zostały wykonane kilkanaście lat temu. W mieszkaniu jest wiele wnęk które zostały wykorzystane na duże i funkcjonalne szafy wnękowe.

Powierzchnia mieszkania składa się z:

pokoju dziennego

sypialni

kuchni

łazienki

przedpokoju

balkon

Ekspozycja okien na północ z kuchni i sypialni oraz na południe z pokoju dziennego.

Do mieszkania przynależą dwie komórki o łącznej powierzchni 11m2 – uwzględnione w cenie mieszkania.

Rewelacyjna lokalizacja mieszkania, z jednej strony jest to samo centrum Mokotowa, bardzo dobre połączenia z każdą stroną miasta, właśnie trwa układanie torów pod nową linię tramwajów na ulicy Sobieskiego co dodatkowo usprawni komunikację. Z drugiej strony lokalizacja to oaza ciszy i spokoju, dużo otwartej przestrzeni między sąsiednimi blokami, wiele terenów zieleni, dużo drzew, liczne ławeczki i miejsca sprzyjające spacerom. W bezpośrednim sąsiedztwie są wszystkie instytucje pozwalające komfortowo żyć i mieszkać (przedszkole, szkoła, przychodnia, bank, sklepy, restauracje, wszystko czego tylko dusza zapragnie znajduje się w bliskiej okolicy.

Blok jest zadbany i na bieżąco remontowany, ocieplony, elewacja czysta. Klatka bardzo zadbana, estetyczna i czysta. Blokiem administruje firma Solidia.

Forma własności – pełna własność z KW

Zapraszam do kontaktu oraz prezentacji mieszkania.

539 090 852

Availability

15.11.2022

Features

Balconies

Build in wardrobes

Equiped kitchen

Central heating

South orientation

Pet friendly

Location

Jana III Sobieskiego 109, 00-730 Warsaw · Mokotów

Great outdoor scenery

Good transportation connections

Debt-free sales price

615 000

12 869 /m²