Polna 19

Pruszków · Kanie Helenowskie ul. Polna 19a, 05-800

70 m² · 2 rooms · Floor 1/1 · Apartment

Debt-free sales price

479 000

6 843 /m²

Bezczynszowe duże mieszkanie w podwarszawskich Kaniach Helenowskich

Mieszkanie o powierzchni ponad 61 m2 powierzchni użytkowej zostało wyodrębnione jako jedno z dwóch mieszkań w domu z ogrodem w zacisznym miejscu Kań Helenowskich przy ulicy Polnej 19a.

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w jednopiętrowym budynku. Nastrojowe poddasze z

pełnowymiarowymi sufitami wysokości 250 cm połączonymi z klimatycznymi skosami nadaje wnętrzu niepowtarzalnej i ciepłej atmosfery, Składa się z bardzo dużego salonu z otwartą przestrzenią. Jednej sypiali, łazienki z wanną i wc oraz w pełni wyposażonej kuchni w formie aneksu. Przestronny korytarz oraz mała garderoba dopełniają poczucie przytulności.

Wejście do mieszkania prowadzi przez wspólną klatkę schodową i schody prowadzące na pierwszą kondygnację, Na wysokim Parterze w mieszkaniu z numerem 1 mieszka starszy Pan, który wybudował ten dom.

Dom otacza klimatyczny ogród ze starymi drzewami i kolorowymi krzewami. Do dyspozycji właścicieli mieszkań jest również duży podjazd, który pomieści kilka samochodów. Posesja jest otoczona ogrodzeniem i zapewnia poczucie bezpieczeństwa i intymności.

W mieszkaniu swoje miejsce odnajdzie zarówno mała rodzina ceniąca przyrodę i spokój prowincji. Singiel lub Singielka z artystyczną duszą chcący połączyć niezależność z bardzo dobrą komunikacją z centrum Warszawy, odnajdą tutaj swoje miejsce na ziemi.

Kanie Helenowskie to po Komorowie i Podkowie Leśnej zielone zaplecze zachodniej warszawy. W zasięgu spaceru znajdziemy tu lasy, szlaki spacerowe oraz dwie stadniny koni.

Dojazd do centrum warszawy zajmuje ok 30 minut kolejką WKD oraz ok 45 minut samochodem drogą DK79. Wjazd na autostradę A2 zajmuje 5 minut. Taki sam czas potrzebujemy aby wjechać na drogę ekspresową S8.

Mieszkanie nie wymaga żadnego wkładu finansowego. Generalny remont przeszło w 2012 roku i od tej pory pozostawało starannie zadbane. Jest gotowe do wprowadzenia się.

Media: woda z ujęcia miejskiego wodociągu plus woda gospodarcza do podlewania ogrodu z własnego ujęcia, kanalizacja miejska, Ogrzewanie gazowe plus koza o mocy 5 kW w formie kominka w salonie - niezależne ogrzewanie. (bardzo niskie koszty utrzymania na poziomie 200 pln

miesięcznie). Na dachu dodatkowo zainstalowane panele fotowoltaiczne o mocy 5,12 kW co pozwala ograniczyć koszty zużycia energii elektrycznej do ok 100 zł miesięcznie przy czterech osobach!

Jeżeli cenisz sobie kontakt z przyrodą i pragniesz zamieszkać w domu z ogrodem to miejsce jest dla Ciebie.

Availability

On agreement

Features

Equiped kitchen

Community garden

Individual heating

South/West orientation

Pet friendly

Sports area

Storage room

Location

Polna 19, 05-800 Pruszków · Kanie Helenowskie ul. Polna 19a

Outdoor scenery

Lasy, Ścieżki rowerowe, Stadniny Koni

Transportation connections

Kolej Podmiejska WKD

Services

Sklepy i Restauracje

Great outdoor scenery

Good transportation connections

Excellent nearby services

Debt-free sales price

479 000

6 843 /m²